Kosár

Karrier

Eladó és webshopkezelő

Cég: Magyar Wellness és Szauna Klub Kft
Város: Budapest, XIX. kerület
Foglalkozás: Teljes munkaidő

Az állás leírása

Leendő új munkatársunk lehet pályakezdő is, de biztosan nagyon szeret szaunázni !

  • Vevőket kiszolgálni
  • Nyitott személyisége révén szívesen vesz részt cégünk marketing tevékenységében
  • Magabiztosan használja a számítógépet
  • Gyorsan és könnyen tanul
  • Szeret csapatban dolgozni, de önállóan is magabiztosan végzi munkáját

Követelmények:

  • Jó kommunikációs készség
  • Alapszintű angol nyelvismeret
  • Nagyfokú precizitás
  • Könnyű kapcsolatteremtés

Munkakörülmények:

Szauna és Wellness szaküzlet!

Cégünk elsősorban szauna és wellness kiegészítő termékek értékesítésével foglalkozik Budapesten a XIX kerület Üllői út 250 alatt. 8 éve szervezzük a Magyar Országos Szaunamester Bajnokságot, így a külsős rendezvények ideje alatt, egy jó csapatban dolgozunk és szaunázunk együtt!

Mivel kis vállalkozás vagyunk figyelünk egymásra és segítjük egymást. Ez azzal jár, hogy a munka sokrétű, változatos, színes!

Feladatok:

Webshopkezelés

Vevők kiszolgálása

Csomagok összekészítése

Számlázás

Árurendelés

Pénztárkezelés

Jelentkezést kizárólag FÉNYKÉPES önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével várunk az info@szaunaclub.hu email címre